Новости ИТ мира

Компанія Amazon не будуватиме в Енергодарі Запорізької області великий дата-центр

Компанія Amazon не будуватиме в Енергодарі Запорізької області великий дата-центр.

У люксембурзькому прес-офісі Amazon прокоментували запит видання Liga.Tech.

В Amazon порекомендували «поговорити з девелопером, який бере участь в проекті, щоб з’ясувати більше, оскільки це не Amazon або Amazon Web Services». Питання про інвестиції з боку Amazon в енергодарське IT-будівництво в компанії не прокоментували.

Раніше у ЗМІ з’явилася інформація, що у промисловій зоні Енергодара Amazon має намір розміститивласні центри обробки даних.

Зазначалося, що новий технопарк повинен створити близько 2000 робочих місць, а також щорічно поповнювати бюджет України на мільярд гривень у вигляді податків. Інтереси Amazon у Запорізькій області представлятимуть їхні підрядники – компанія «Дайналайн Констракшн».

Кореспондент UA.NEWS зв’язався з представником місцевої влади, аби уточнити інформацію щодо правдивості повідомлення. У міській раді Енергодару не спростували і не підтвердили інформацію стосовно будівництва потужностей, але не виключили виділення ділянки. Відповідне розпорядження опубліковане на сайті Кабінету міністрів і в ньому зазначена компанія «Дайналайн Констракшн».

Автор: UA.NEWS

Нет комментариев

Добавить комментарий